Angajam Controlori calitate

Sibiu > Sibiu. Publicat luni, 07 noiembrie 2016 , vizualizat de 1065 ori

Tip anunt: Oferta

Tip: Industrie

Localitate: Sibiu

Salariu : 1647

Responsabilitati: • Executarea procedurile de control, inspectie,triere,retusare in domeniu auto • Completarea corecta a raportului de lucru Cerinte : • Studii medii/ Scoala profesionala • Disponibilitate de a lucra pe 3 schimburi • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj • Abilitatea de a lucra in echipa • Rezistenta la stres si dexteritare • Atentie mare la detalii dar si privire de ansamblu. Beneficii: • Salariu atractiv • Conditii de munca extraordinare, intr-un mediu optimist • Program in schimburi In semn de respect pentru tine si timpul tau si pentru mine si timpul meu, te rog trimite CV si scrisoarea de intentie doar daca te regasesti in cerintele de mai sus. Daca te intereseaza sau stii pe cineva calificat pentru acest post, te rog trimite mesajul mai departe.

Contacteaza vanzatorul

▼ Anunturi asemanatoare cu "angajam controlori calitate " din Sibiu

Locuri de munca Anjou Aeronautique Sibiu

Sibiu / Locuri de munca / Industrie
Strungari, frezor unicersal, confectioner textile si piele si muncitori necalificati Se asigura...